ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

550،000 تومان
ماژول سیسکو مدل GLC-T از جمله ماژول های مبدل رابط (SFP (Small Form-Factor Pluggable است که با استاندارد صنعتی سیسکو

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD

250،000 تومان
دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد و قابل استفاده در حالت‌‎های MultiMode و SingleMode است.ویژگی 1000BASE-LX / LH SFP ، با استاندارد

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SM

220،000 تومان
وزن : ۴۲۰ گرم   سایر مشخصات : سازگار با استاندارد IEEE ۸۰۲.۳z قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر مالتی

کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N

338،000 تومان
کارت شبکه «TL-WN722N» محصولی از شرکت «تی‌‌پی‌-لینک» است. این کارت شبکه امکان برقراری اتصال به شبکه بی‌سیم را توسط رایانه

کارت شبکه USB و بی سیم دی-لینک مدل DWA-131

240،000 تومان
• همانطور که می‌دانید کمپانی D-link دارای سابقه درخشانی در ضمینه تولید قطعات شبکه می‌باشد و DWA-131 یکی از کارت‌های

کارت شبکه بی‌سیم مرکوسیس مدل MW300UM

230،000 تومان
MW300UM یک کارت شبکه بی‌سیم است که توسط کمپانی مرکوسیس (Mercusys) طراحی و تولید شده است. این کارت شبکه قادر

کارت شبکه USB و بی‌سیم دی-لینک DWA-121

205،000 تومان
• DWA-121 یک مبدل بیسیم است که توسط کمپانی مشهور D-Link طراحی و ساخته شده است. شما می‌توانید با اتصال