درباره ما

اطلاعاتی درباره فروشگاه اینترنتی سروش رایان

سروش رایان

چکیده ای از تجربیات گروه سروش رایان

سروش رایان یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین موبایل و تبلت، قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی، پرینتر و فکس و اسکنر و همچنین لپ تاپ و به طور کلی، کلیه لوازم آی تی درایران است که با هدف عرضه ی کالاهای اصلی البته با قیمت های واقعا پایین و رقابتی ارائه خدمت می کند. اگرچه به ظاهر تعداد بسیار زیادی فروشگاه آنلاین وجود دارد، اما در واقعیت تعداد اندکی از این فروشگاه ها، کالاهای اصلی را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی به هموطنان تقدیم می کنند. متاسفانه خدمات پس از فروش عبارتی است که این روزها هیچ جایی در ذهن مردم این مرز و بوم ندارد و همچنین بیشتر افراد با شنیدن این چنین عباراتی ، بی اعتمادی  و نارضایتی در ذهن آنها تداعی می شود.

خوشبختانه در طی سالیان متمادی فعالیت فروشگاه اینترنتی سروش رایان، به علت با اصالت بودن کالا و داشتن گارنتی شرکتی و اصلی، روزانه تعداد بسیاری از هموطنان به جمع مشتریان ثابت این مجموعه اضافه می شوند.

فروشگاه اینترنتی سروش رایان یکی از بنیان گذاران فروش لوازم جانبی و قطعات کامپیوتر و موبایل و تبلت و لپ تاپ در طی 12 سال اخیر می باشد و خوشبختانه در این وادی در شهرهای کشور صاحب نام می باشد. در سال 1394 خورشیدی، ما بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه آنلاین، با نام سروش رایان به کلیه هموطنان عزیز ارائه خدمات واقعی کنیم.

همکاران ما